عکس پرفایل

دکتر نیلوفر پارساپور

متخصص زنان و زایمان
4 امتیاز از 1 بازخورد


4199 بازدید

- کرمانشاه - کرمانشاه


تجربه شما؟


نحوه برخورد
وقت شناسی
مفید بودن
میزان دانش

سایر تجربیاتا.ح | 1395/10/12
پزشک نباید تحت فشار وزارت بهداشت قرار بگیره برای آمار سازی! و این کار هم با حق پزشکان مغایرت داره و هم با حق بیماران! مادر حق داره در کمال آرامش و بدون استرس و فشار عصبی و روحی و روانی، دوره بارداری و سپری کنه و در مورد نوع زایمانش آزاد باشه و پزشک وظیفه داره نوع خاصی زایمان رو توصیه کنه یا پیشنهاد بده و نه اصرار و اجار و زور! پزشکان قسم خوردند برای انجام وظیفه درست و نجات جان بیماران و دادن آرامش به اونها! ولی قسم نخوردند برای بالا بردن آمار! وزارت بهداشت باید این مساله رو مد نظر قرار بده و پزشک و مادر رو تحت فشار قرار نده!

1
گزارش تخلف


فاطمه | 1395/07/27
در همدردی با خانم مینا.میدونید وقتی پا تون ورم کرده بود،امکان زیادی داست که به ترومبور دچار بشوید و خدای نکرده جان خودتون و بچه در خطر بسیار جدی قرار میگرفت.بنظر من علت نوبت ندادن سزارین برای اینه که این پزشکها تحت تاثیر فشار وزارت بهداشت میباشند.و مجبور به ترویج زایمان طبیعی میباشند.

4
گزارش تخلف


مینا محمدی | 1395/05/24
با سلام، من برای بارداری اول تحت نظر خانم دکتر بودم. دخترم خرداد 95 بدنیا اومد. من از تمام تجویزهای خانم دکتر راضی بودم قرصهای خیلی عالی برام تجویز میکردن، ولی چون بارداری اول بودم نوبت سزارین نمیدادن، اما من هم دچار درد طبیعی نمیشدم و طبق گفته خود خانم دکتر لگنم تنگ بود و برای زایمان طبیعی مناسب نبود. اما با این حال بازم نوبت سزارین ندادن تا اینکه پای چپم خیلی متورم شد و بارداریم به چهل هفتگی رسید. و بالاخره کار به سزارین کشیده شد. اگه اون دوهفته اضافه رو نمیبردم خیلی بهتر میشد چون بچه به خشکی افتاده بود و خودم توی اون دو هفته اضافه خیلی اذیت بودم. خانوم دکتر علیرغم طبابت بی نظیرشون فقط ی خورده دیر نوبت زایمان رو میدن. بازم از زحمات ایشون متشکرم.

4
گزارش تخلف


loading...

لطفا منتظر بمانید